گوشی‌کده فروشگاه اینترنتی است و تمرکز آن بر فروش آنلاین از طریق وب‌سایت رسمی گوشی‌کده است. اما از آنجا که جلب رضایت و اعتماد خریداران از اهم اهداف گوشی‌کده است خرید حضوری یا تلفنی نیز در صورت تماس و هماهنگی با پشتیبانی مقدور خواهد بود.

سفارش کالا در تمامی روزهای سال به صورت 24 ساعته امکان‌پذیر است.

فروشگاه گوشی‌کده دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

بسته به نوع کالا گارانتی‌ها نیز متفاوت است. در صفحه مخصوص هر محصول نوع گارانتی آن ذکر شده است. برخی از کالاها دارای گارانتی شرکتی هستند و برخی دیگر گارانتی شرکتی ندارند. اما تمامی محصولات مشمول سرویس ویژه گوشی‌کده، بازگشت 7 روزه کالا یا ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی تحت شرایط معین هستند.

تمامی محصولاتی که در سایت با عنوان موجود نمایش داده شده و برای آنها قیمت تعیین شده است.

فروشگاه گوشی‌کده همواره سعی در ارائه محصولات با مناسب‌ترین قیمت دارد. قیمت محصولات در این فروشگاه بسیار رقابتی و در مقایسه با سایر فروشگاه‌ها بسیار مناسب است. ضمن اینکه گاهی برخی از محصولات در شرایط ویژه به فروش می‌رسند که قیمت آنها بسیار پایین‌تر از قیمت بازار است.

سفارش‌های ثبت‌شده برای شهرستان، تا ساعت 12 ظهر روز بعد از طریق پست ارسال می‌شود. سفارش‌های ثبت‌شده برای شهر تهران نیز بستگی به آن دارد که مشتری کدام نحوه ارسال را انتخاب کند. با انتخاب ارسال توسط پست، کالا تا ساعت 12 ظهر روز بعد تحویل پست می‌شود ولی با انتخاب ارسال توسط پیک (فقط برای شهر تهران)، کالا تا ساعت 15 در همان روز ارسال می‌شود. اگر سفارش بعد از ساعت 15 ثبت شده باشد تا پیش از ساعت 15 روز بعد تحویل پیک خواهد شد.

بله، سبد خرید شما می‌تواند شامل چندین تعداد از یک محصول یا حاوی چند محصول متفاوت باشد.

پرداخت هزینه سفارش به چندین روش ممکن است:
1. پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل می‌شوید و از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور مبلغ سفارش پرداخت می‌شود.
2. می‌توانید با پشتیبانی گوشی‌کده تماس بگیرید تا شماره حساب (یا کارت یا شبا) به شما اعلام شود. پس از واریز وجه با اعلام شماره پیگیری به پشتیبانی یا ارسال تصویر فیش پرداخت، سفارش برای شما ارسال خواهد شد.
3. اگر محل دریافت سفارش شما در تهران باشد و از میان شیوه‌های ارسال، گزینه ارسال توسط پیک را انتخاب کرده باشید می‌توانید از میان شیوه‌های پرداخت نیز گزینه پرداخت در محل از طریق دستگاه کارت‌خوان را انتخاب کنید تا تسویه حساب از طریق دستگاه کارت‌خوانی که پیک به همراه خود می‌آورد در هنگام تحویل کالا انجام گیرد.

غیر از مبلغ قیدشده کالا در سایت، هزینه ارسال نیز بسته به شیوه ارسال (پست پیشتاز یا پیک) و همچنین بسته به وزن و حجم کالا و مقصد مرسوله (در صورتی که از طریق پست ارسال شود) به صورت‌حساب افزوده می‌شود. اگر خریدار، شیوه ارسال با تیپاکس را برگزیند هزینه ارسال در مقصد با وی تسویه خواهد شد. غیر از مبلغ قیدشده کالا در سایت و هزینه ارسال، هیچ هزینه دیگری در گوشی‌کده از خریدار مطالبه نخواهد شد.

پس از تکمیل سفارش و تأیید همکاران بخش فروش بابت ارسال، سفارش در نوبت ارسال خواهد رفت.
پس از اینکه سفارش مشتری ارسال شد، با مراجه به صفحه “پيگيری سفارش” و وارد کردن “کد خرید ” میتوان به کد رهگیری مرسوله پستی که در بخش “وضعیت سبد” اضافه شده، دسترسی داشت.
همچنین با وارد کردن کد رهگیری اس‌ام‌اس شده در سایت پست یا تیپاکس بسته به انتخاب شیوه ارسال، می‌توان از موقعیت مرسوله مطلع شد.

برای تکمیل، تغییر یا انصراف سفارش تا قبل از رفتن سفارش در نوبت ارسال می‌توان با همکاران بخش پشتیبانی تماس گرفت تا سفارش اصلاح شود. اما پس از اینکه سفارش ارسال شد (در مرحله ارسال یا پس از تحویل کالا) حتماً با بخش گارانتی فروشگاه هماهنگ شود. در صورت انصراف به علت ایراد یا مغایرت، تمامی مبلغ پرداختی بازگشت داده خواهد شد. در صورت انصراف از خرید به دلایل غیر فنی فقط هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و مبلغ کالا به صورت کامل عودت خواهد شد.

در این صورت ابتدا باید مطمئن شوید مبلغ از حساب شما کسر شده که این موضوع با دریافت تراکنش‌های بانکی و یا دریافت SMS پرداخت از طرف بانک مشخص می‌شود. اگر مبلغ در حساب بانک طرف قرارداد باقی بماند، بین 2 تا نهایتاً 72 ساعت بعد مبلغ بازگشت داده می‌شود. اما اگر پس از ثبت سفارش یا پرداخت،SMS تأیید برای شما ارسال نشد یا در اولین فرصت در روز کاری با شما تماس گرفته نشد، می‌توانید با همکاران بخش پشتیبانی موضوع را هماهنگ کنید تا پس از تأیید دریافت مبلغ از شماره کارت شما، مبلغ عودت داده شود.

برای مطلع شدن از تفاوت گارانتی‌ها و کارکرد آنها به سیاست عودت و بازگرداندن کالا مراجعه کنید.